MERHABA POLiS155 YÖNETİMİ OLARAK ÖNCELİKLE HOŞGELDiNiZ DİYORUZ..( ACTIVE X YÜKLEMEYİ UNUTMA SAKIN)

Yayınımıza Katılmak ve Bu Ailede bir birey olmak istiyorsanız aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılırsınız.<<<< Öncelike radyo155istek@hotmail.com EKLE >>>>>

1- Burada Yayın alan Dj ler içinde Aile Bireyleri ve misafirler içinde Disiplin Esas ve şarttır.

2- Kimse kendi egosunu tatmin etmemektedir. Böyle düşünüyorsan hemen ayrılabilirsin.

3- Kuruluş amacımız Din Dil Irk Mezhep Ayrımı yapmadan, Yıkıcı, Bölücü ve Anarşist Sistemlere karşı Başta Öz Türkülerimiz ve Vatan Türküleri ile diğer müzik türlerine de yer vererek Müslüman Türk Milletinin yaşadığı Türkiye Cumhuriyeti olan Kutsal Vatan Topraklarının bölünmez bütünlüğünü savunmak, Müslüman Türk Âlemine destek olmaktır.

4- Siyasi bir amaç gütmemekteyiz. Bu memleket için yıkmadan, bölmeden ve devirmeden hizmet eden tüm kişi ve kuruluşlara desteği şiar edinmişizdir.

5- Bunu tartışmak için gelmek istiyorsan da kendini yorma tartışmaya mahal vermeden sohbetten çıkarılıcaksın

6- Hiyerarşik bir yapıda kurulmuş olan bir Radyo ya girmek üzeresin insanlık onuruna yakışır hareketlerde bulunduğun sürece kimse seni incitmeyecek, canini sıkmayacaktır.

7- Dj lerimize slm yazmadan önce radyo155istek@hotmail.com adresini ekle ve nickini oradan söyle sohbete katılman ancak böyle gerçekleşecektir

8- Radyo Polis155 aile düzeni ve hiyerarşik yapıda olduğundan kendine aşk meşk sevgili gibi düsturumuz dışında bir şeyler arıyorsan burada bulamayacaksın emin ol. Ne sen yorul ne bizi yor.

9- Kati kuralları olan bir aileyiz. Bizim derdimiz Memleket meselesi.

10- Radyo Polis155 sitesi yaptığı başarılardan dolayı Emniyet Teşkilatını onore eder ancak yaptığımız hatalardan dolayı hiç bir kamu kurum ve kuruluş sorumlu tutulamaz.

11- Buraya kadar okuduysan Polis ve Polis Dostlarını buluşturarak düzgün seviyeli bir ortamda sohbete girmek üzeresin Bu ailedeki çoğu kişi yüz yüze görüşüp dostluğu baki eylemişlerdir. Sende bu aileden olmak istiyorsan diğer sitelerde olduğu gibi burada kendinle ilgili bilgi vermekten çekinme. 81 Vilayetin 74 ünde halen ikamet eden ve görevli olan aile bireyleri vardır ve seni bir gün davet edeceklerini unutma

12- Polis155 yönetimi yıl içinde değişik illerde çeşitli organizasyonlar tertip ederek aile bireylerini bir araya getiri ve iş veya aile ziyaretleri Gerçekleştirir. Samimi ve Dürüst olursan yârin sıkıntın olduğunda sana her zaman destek olacak bir ailede hak ettiğin yeri bulacaksın demektir.

13- Diğer radyo ve siteler gibi dandik kurallar yerine hayatin gerçek kurallarını sana anlattık. Kabul edersen buyur başımızın tacı ol.

14. Unutmadan istekler sadece radyo155istek@hotmail.com adresinden gerçekleşir ve dj istediğin parçayı çalıp çalmamak insiyatifine sahiptir.

15. Kendine nasıl davranılmasını istiyorsan sende öyle davran.

Saygılarımızla Radyo Polis155 Web Sitesi Yönetimi....